Nové sérum Visionnaire od Lancôme – jedno sérum na sto problémů!

23. září 2011 v 14:48
Toto je budoucnost krásy," poznamenala Youcef Nabi, prezidentka Lancôme International, popisujíc produkt, jehož formule obsahuje novou molekulu LR 2412, jejímž účinkem je stimulace rovnou šesti ukazatelů pokožkové struktury a regenerace pleti. LR 2412 byla nalezena L´Oréal badateli, kteří se přes dvanáct let zabývali samočinnou obnovou rostlin. Jejich cílem bylo objevení molekuly, která by byla schopná spustit sérii podobných reakcí také u lidské pleti.

Společnost Lancôme následně zkoumala, po čem ženy, co se péče o pleť týče, pátrají nejvíc. Zatímco v posledních letech byly zaměřeny pouze na jednu problematiku, jako je například rozzářená pleť, teď chtějí ženy všechno. "Ženy pochopily, že vypadat mladší a mít krásnou plet stojí v dnešní době za mnohým důležitým," podotkla Nabi.Za vším je nová molekula LR 2412

Nová molekula "má profil, který nikdy předtím nebyl spatřen," pokračují reprezentanti značky. " Molekula LR 2412 je bezpečná pro 100% lidí." Tedy i pro ty s citlivou pokožkou. Visionnaire sérum navíc může být používáno na oblast okolo očí i na slunci."Poprvé byli badatelé schopni navrhnout molekulu, která jde v ruku v ruce s jakoukoliv částí pleti, a to proto, že se ve stejnou dobu podobá jak oleji, tak i vodě," poznamenala dále Nabi. A tak je tato molekula naprosto bio, což není případ třeba takového retinolu nebo kofeinu.

Nabi dále podotkla, že Visionnaire s efektem instantním i kumulativním, vykazuje pozitivní účinky na vrásky, póry, pigmentaci a hladkost, stejně jako na jizvičky."Všechno, co je tedy na vaší pleti špatné, se vylepší". Visionnaire navíc bylo testováno na více etnikách, včetně hispánské, asijské, kavkazské i na ženách s tmavou pletí.Od 25 do 50 let, na den i na noc

Nové all-in-one sérum Visionnaire od Lancôme je určeno pro ženy od 25 až do 50 let. Věkové rozpětí je tedy poměrně široké. Visionnaire mohou ženy používat jak ve dne, tak i v noci, jako samotný pleťový přípravek nebo dokonce pod krém.

Reklamní kampaň na Visionnaire od Lancôme bude mít multietnické zastoupení, včetně například spolupráce s Arlenis Sosa nebo Hanaa Ben Abdesslem.

Ačkoliv společnost Lancôme nechce dopředu předvídat, kolik peněz jim tento zázračný výrobek přinese, byznys zdroje odhadují, že Visionnaire vydělá během prvního roku svého prodeje celosvětově přibližně okolo sta miliónů dolarů, tedy cca 1 700 000 000 Kč.Visionnaire pomáhá i dětem

V Evropě se bude 30 ml tohoto séra prodávat za 82 euro, nebo 116, 25 dolarů (cca 2 050 Kč), zatímco ta samá velikost bude na americkém trhu dostupná za 84 dolarů (cca 1 428 Kč). Výtěžky z prodeje tohoto nového séra budou zároveň podporovat nadaci ambasadorky Lancôme, Kate Winslet a její "Golden Hat Foundation", jejímž cílem je pomoct autistickým dětem v jejich lepším životě.

Zdroj citací: WWD.com
Zdroj obrázků: Google.com, Facebook.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama