Módní událost roku Prague Fashion Weekend 2011 se blíží!

17. září 2011 v 16:27
Centrum historické Prahy opět ovládne špičková móda, inspirace, show i krásné ženy. Po velkém úspěchu loňské premiéry se 24. a 25. září do Pařížské ulice vrací Prague Fashion Weekend. Jen pro tuto příležitost vyroste uprostřed nejexkluzivnější ulice v metropoli unikátní přehlídkové molo, jedno z nejdelších ve střední Evropě. Pořadatelskou záštitu nad prestižní akcí převzala městská část Praha 1 se starostou Ing. Oldřichem Lomeckým, partnerem akce je Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism a Magistrát hl. města. O celorepublikový casting modelek se postará agentura Czechoslovak models. Modelky se předvedou v kreativních choreografiích zkušeného Jana Kňourka.

Victor-Rolf_015_Resort-2012http://www.facebook.com/cee.ce2#!/event.php?eid=190297007703734Prague Fashion Weekend 2011 Victor-Rolf_016_Resort-2012Victor-Rolf_018_Resort-2012Ukázky z kolekce prvotřídní italské značky La Perla, kterou letos na PFW v Praze budete moci také vidět

V originální fashion aréně dostanou prostor také mladí talentovaní designéři z české a slovenské návrhářské scény, právě jim je určena soutěž New Fresh Style 2011. Mezi finalisty jsou Libor Komosný, LAFORMELA-Antonín Soukup, Ivana Kaňovská, Marie Červinková, Katarina Halasová, Tereza Ujevičová, Viktoria Vittori, Veronika Kostková, Lucie Kordačová a Lucie Králová. O vítězi rozhodne odborná porota v čele s respektovaným módním tvůrcem Pavlem Ivančicem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama